Vážení klienti a budúci záujemcovia,


s ľútosťou si Vám touto cestou dovoľujeme oznámiť, že naša spoločnosť sa rozhodla ukončiť organizovanie večerných jazykových kurzov pre verejnosť na všetkých pobočkách. Naďalej však budeme poskytovať individuálnu výučbu (v priestoroch našej kancelárie v Petržalke) a výučbu pre firemných klientov. Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň a dôveru.

Jazyková škola Akademos

 

Firemné kurzy

Informujte sa: 0907/383 177   Aj, Nj, Šj, Fj,Rj, Tj, Čínština


Ponúkame firemnú výučbu podľa dohody, priamo u Vás vo firme alebo v našich priestoroch. U nás je to možné na pobočke v Petržalke.  Ponúkame skupinovú aj individuálnu výučbu anglického, nemeckého, španielskeho, francúzskeho, talianského, ruského a čínskeho jazyka.

V prípade, že máte záujem, radi Vás navštívime osobne a otestujeme Vašich zamestnancov (bezplatne). Zaradíme ich do adekvátnych jazykových skupín a Vy si určíte Váš časový harmonogram a termíny výučby.

Zabezpečíme Vám kompletný servis vrátane zabezpečenia učebníc, priebežných a výstupných testov pre hodnotenie pracovníkov a napokon samotné akreditované skúšky pre jednotlivé stupne. Výučbu vedú kvalifikovaní lektori s univerzitným vzdelaním a dlhoročnou praxou.
Ponúkame Vám kurzy všeobecnej angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny za  13 Eur bez DPH  (15,60 Eur vrátane DPH ) za 1 vyučovaciu-45 minútovú hodinu so slovenským lektorom.

Môžete si samozrejme objednať aj 60 minútové hodiny a cena je 17 Eur + DPH (20,40 Eur vrátane DPH)


Zabezpečíme Vám aj native speakra, pričom cenová relácia je 20 Eur bez DPH za 1 vyučovaciu hodinu. Zo  strany Vašej firmy musí byť objednaných min. 50 vyučovacích hodín (45 minútových). Okrem toho ponúkame

Business English od 16 EUR bez DPH (19,20 Eur vrátane DPH) za 1 vyučovaciu hodinu (45 min.).

Ak máte predbežný záujem, vyplňte prosím dotazník, na základe ktorého Vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Pozrite si naše referencie a neváhajte nás kontaktovať.

 

Firemný dotazník

Údaje o firme

V prípade, že máte záujem o kurz pre Vašu firmu, vyplňte nasledujúce údaje a mi Vám pripravíme cenovú ponuku.
Polia označené (*) sú povinné

Údaje o skupine
Antispamová ochrana