Vážení klienti a budúci záujemcovia,


s ľútosťou si Vám touto cestou dovoľujeme oznámiť, že naša spoločnosť sa rozhodla ukončiť organizovanie večerných jazykových kurzov pre verejnosť na všetkých pobočkách. Naďalej však budeme poskytovať individuálnu výučbu (v priestoroch našej kancelárie v Petržalke) a výučbu pre firemných klientov. Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň a dôveru.

Jazyková škola Akademos

 

Individuálne kurzy

Informujte sa 0907/383 177      Aj, Nj, Rj, Šj, Fj, Tj, Čínština

V prípade, že nemáte záujem navštevovať jazykové kurzy pre verejnosť a potrebujete individuálny prístup, môžeme Vám zabezpečiť výučbu “One to One”iba pre Vás alebo môžete mať výučbu vo dvojici, prípadne v trojici.  Znamená to, že Váš lektor je Vám plne k dispozícii. Učebný plán je Vám “šitý na mieru”.
Lektor zároveň prispôsobí vedenie hodín Vášmu tempu a Vašim schopnostiam. Ponuka platí pre individuálnych záujemcov o štúdium anglického, nemeckého, španielskeho, francúzskeho, ruského, talianského a čínskeho jazyka  Ponúkame aj slovenčinu pre cudzincov.

Z Vašej strany je nutné objednať minimálne pätnásť 60 minútových hodín. Výučba prebieha na pobočke v Mlynskej doline v rezidencii Cubicon. Výučba môže prebiehať aj u Vás vo firme. Naši lektori Vás radi budú pravidelne navštevovať aj u Vás na pracovisku. Chceli by ste mať výučbu vo dvojici ? Nie je problém. Výučbu môžete mať one to one alebo vo dvojici.

Kurz v miniskupinke.

Cena jednej 60 minútovej hodiny pre stupeň začiatočník- pokročilý je 17 Eur + DPH ( 20,40 Eur s DPH ) pre 1-2 študentov na pobočke v Mlynskej doline.

Celkový minimálny balík pre 1-2 študentov je 255 Eur + DPH ( 306 Eur s DPH )  za 15 šesťdesiatminútových hodín-dvojmesačný kurz. 1 študent – one to one, platí 306 Eur. Ak ste 2 študenti, každý platí 153 Eur.

V prípade záujmu nás kontaktujte.