Vážení klienti a budúci záujemcovia,


s ľútosťou si Vám touto cestou dovoľujeme oznámiť, že naša spoločnosť sa rozhodla ukončiť organizovanie večerných jazykových kurzov pre verejnosť na všetkých pobočkách. Naďalej však budeme poskytovať individuálnu výučbu (v priestoroch našej kancelárie v Petržalke) a výučbu pre firemných klientov. Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň a dôveru.

Jazyková škola Akademos

 

Príprava na FCE

Informujte sa 0907/383 177, kontaktujte nás.

Príprava na FCE prebieha iba na pobočke v Mlynskej doline.

Ponúkame Vám prípravný kurz na medzinárodne uznávanú skúšku First Certifikate  (FCE) in English for Schools. Je ideálny pre študentov v školskom veku, pretože používa obsah a činnosti, ktoré odrážajú ich záujmy a skúsenosti. Ukazuje, že študent začína mať solídne znalosti angličtiny a je schopný začať pracovať  v anglickom jazykovom prostredí alebo študovať v angličtine na úrovni Foundation a Pathway.

Na tejto úrovni študenti dokážu: viesť rozhovor o pomerne širokej škále tém, písať si poznámky keď niekto hovorí, napísať list vrátane neštandartných žiadostí, vyjadrovať názory a uvádzať dôvody a odpovedať na predvídateľné a vecné otázky.

V prípade záujmu sa môžete otestovať online a výsledok nám ukáže či  môžete absolvovať  kurz. Kurz doporučujeme študentom na úrovni B1. Môžete nám zaslať aj online prihlášku.

Kurz bude prebiehať iba na pobočke v Mlynskej doline.

Termín kurzu: 16.02.2016

Počet hodín: 40 hodín za semester, dvojsemestrálny kurz

Časový rozvrh: utorok a štvrtok 19.00-20.30 h

Cena: 120 Eur za 40 hodín

Literatúra: Compact a ďalšie materiály